Pranie Dywanów

Posiadamy własna pralnię, w której przyjmujemy dywany do wyczyszczenia. Usługa realizowaną bardzo szybko, odbiór dywanu możliwy jest po 24h.

Polecamy skorzystanie z naszego punktu stacjonarnego. Dywan wyprany w odpowiednich warunkach jest znacznie lepiej wyczyszczony – dobrze wytrzepany za pomocą mechanicznej trzepaczki i suszy się w pozycji wiszącej do pełnego wyschnięcia.

Zapraszamy klientów z Katowice, Zagłębia i innych okolicznych miejscowości na śląsku.

Pranie Wykładzin

Oferujemy również usługi prania i czyszczenia wykładzin na miejscu u klienta. Ofertę to kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak firm oraz instytucji.

Realizacja usługi nie wpływa na możliwość wykonywania obowiązków przez pracowników. Czyszczenie wykładzin w obiektach biurowych możemy zrealizować w dogodnym terminie oraz w godzinach wieczornych i nocnych.

Czyszczenie wykładzin wyceniamy indywidualnie w zależności od jej powierzchni, lokalizacji oraz terminu wykonania prac. Obsługujemy klientów i firmy z Katowice oraz miejscowości pobocznych na terenie śląska.

Czyszczenie Tapicerki

Wykonujemy usługi prania i czyszczenia tapicerski samochodowej. Do naszej pracy wykorzystujemy tylko wysokiej jakości, sprawdzone preparaty uznanej firmy Karcher.

Tapicerkę czyścimy metodą ekstrakcyjną, gdyż dzięki niej możemy uzyskać najlepsze efekty, oraz usunąć najcięższe zabrudzenia. Zasada tej metody polega na rozpuszczeniu brudu specjalnym preparatem a następnie odessanie go z tkaniny.

Czyszczenie tapicerki obejmuje: odkurzanie pojazdu, usunięcie plam, pranie tapicerski, usuwanie nieprzyjemnych zapachów oraz suszenie.